Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
  Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Zindefilm.com, güncel filmlerle ilgili özet, kadro, tür, fragman gibi genel bilgiler sunmanın yanı sıra, filmler ve sanatçılar ile ilgili yorumlarınızı paylaşabileceğiniz ve yapılan yorumlara puan verebileceğiniz katılımcı bir sinema sitesidir. Filmlere ve yapılan yorumlara yönelik düşüncelerinizi paylaşırken bir topluluk içinde olduğunuzu ve sizin de bu topluluğun bir üyesi olduğunuzu lütfen unutmayın. Paylaşımınız ve katılımınıza önem veren sitemizde, saygı çerçevesinde yapılan yorumlara yer verileceğini belirtmek isteriz.

Yorumlarınızın hakaret, küfür, tehdit, taciz, aşağılama, diğer kullanıcıların kişisel bilgilerinin ifşası, telefon numarası, e-posta adresi ve kurum ismi içermediğinden emin olun. İfade özgürlüğünü destekliyoruz ancak; kişi veya grupların dinini, dilini, cinsiyetini, ırkını, etnik grubunu, milliyetini aşağılayıcı yorumlara ve genel ahlak ilkelerine aykırı unsurlara kesin olarak izin vermiyoruz. Bu tür içeriğe sahip yorumlarınızın moderatör onayından geçmeyeceğini ve talep halinde ilgili mercilere tarafımızca bilgi verileceğini lütfen unutmayın.

Üyelerimiz, yaptıkları yorumlardan kendileri sorumludur. Yukarıda belirtilen içeriğe sahip yorumlardan ve bu tarz davranışlarda bulunanlara yöneltilen cezai yaptırımlardan zindefilm.com sorumlu tutulmaz.

Üyelerimiz, ayrıca diğer kullanıcılarla paylaştığı tüm bilgilerin niteliğinden ve içeriğinden sorumludur. Sitemizin imajını zedeleyecek şekilde davranılması halinde, zindefilm.com, üyesinin hesabını iptal etme yetkisine ve bu üyeye gerekli hallerde dava açma hakkına sahiptir.

Lütfen bu kurallara uymaya birbirimizi anlamaya çalışalım. Kurallara uymamak, önce uyarı almanıza, yinelenen uyarılar da kullanıcı hesabınızın kapatılmasına neden olacaktır. Katkılarınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.